Участь у плановому засіданні ректорату КУП НАН України керівника ГО «Міжнародний координаційний центр ветеранів війни»

23 Квітня, 2024

Планове засідання ректорату Київського університету права НАН України, що відбулося в понеділок 22 квітня 2024 року, на запрошення ректора, проф. Юрія Бошицького, відвідав керівник Громадської організації «Міжнародний координаційний центр ветеранів війни» Сергій Іленкуца, активний учасник Революції гідності, волонтер, ветеран російсько-української війни. Гість університету поділився з присутніми інформацією про очолювану ним всеукраїнську ветеранську організацію, що об’єднує ветеранів війни, військових та волонтерів, здійснює комплексну військову підготовку цивільного населення та допомогу Збройним Силам України, захист прав і свобод людини та громадянина; сприяє реабілітації постраждалих учасників бойових дій та осіб з інвалідністю; сприяє духовному відродженню України, відновленню, розвитку та збереженню культурно-історичної спадщини; національно-культурному відродженню й становленню української нації; підтримці національного військово-патріотичного виховання молоді; здійснює співпрацю з територіальними громадами; задоволення суспільних, зокрема, економічних, соціальних, культурних, освітніх та інших інтересів. Також доповідач навів конкретні приклади роботи, яку здійснює ГО для підтримки ветеранів бойових дій та їх сімей, осіб, постраждалих внаслідок війни в Україні, участі організації у відродженні економіки України а також у програмах з реабілітації постраждалих, працевлаштуванні ветеранів, професійної освіти, вирішенні питань житла та інших соціальних питань. У ході зустрічі члени ректорату мали можливість поставити гостю запитання, на які вони отримали розгорнуті та обґрунтовані відповіді. У ході зустрічі були розглянуті можливі напрямки співпраці між Київським університетом права НАН України та ГО «Міжнародний координаційний центр ветеранів війни», основними серед яких, були обрані такі, як співпраця в наданні безоплатної юридичної допомоги ветеранам війни та членам їх сімей, спільна участь у волонтерських благодійних ініціативах.

У продовження засідання, ректоратом були розглянуті найбільш значущі та актуальні питання, що стосуються як поточної, так і перспективної діяльності КУП НАН України. Зокрема, проректор з наукової діяльності Іван Кайло доповів про поточний стан наукової діяльності в КУП НАН України.

Також було заслухано інформацію про поточний стан справ у РІКУП НАН України, озвучену директором РІКУП НАН України Іваном Вєтровим; керівник Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн центрально-східної Європи у м. Ужгород Іван Ващинець доповів про поточну діяльність очолюваного ним відокремленого підрозділу КУП НАН України.

Наприкінці засідання ректорату виступив ректор, професор КУП НАН України Юрій Бошицький, який підбив підсумки проведеного засідання, наголосивши на важливості благодійної волонтерської діяльності та об’єднанні зусиль всіх членів громадянського суспільства України навколо спільної мети ‒ перемоги нашої держави над агресором.

Прес-Центр КУП НАНУ