Національна академія наук України Київський університет права

Урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти КУП НАНУ (фоторепортаж)

2 Вересня, 2009
В перші вересневі дні вже традиційно в Українському домі на радісну і урочисту подію збирається поважний професорсько-викладацький колектив, першокурсники, батьки та гості КУП НАНУ України. Мета зібрання – церемонія посвяти першокурсників у студенти університету.

399_s.jpg

На свято КУП НАНУ завітали почесні гості

Приємно, коли добре ім’я і бездоганна репутація приводить студентів до навчального закладу. Коли, вступаючи до вузу, молода людина вже переконана, що саме тут вона не лише здобуде кваліфіковані знання, а й стане справжньою особистістю.

278_s.jpg

Почесна президія свята

Таким навчальним закладом, безсумнівно, можна назвати Київський університет права Національної академії наук України. Університет посідає особливе місце серед флагманів сучасної української юридичної освіти, оскільки він єдиний у нашій державі юридичний навчально-науковий комплекс європейського типу, який підпорядкований Національній академії наук України. Професорсько-викладацький склад університету – це провідні науковці, котрі є авторами підручників та навчальних посібників, за якими студенти вивчають правознавство у всій країні. Цей університет – класичний приклад освітнього закладу, де створені всі умови, щоб розвинути людину всебічно, щоб розкрити її творчий потенціал, а головне – навчити любити свою професію і бути їй відданим.

І ось навчання починається. Попереду багато лекцій, семінарів, сесій, іспитів, хвилювань. Через 5 років настане час, коли треба буде отримувати плоди своєї сумлінної праці. Але це цікаве студентське життя починається з символічної події – свята вручення студентського квитка.

В цей день близько 280 студентів поповнять ряди юних правознавців. Цьогорічні першокурсники одного віку зі своєю молодою державою.

Традиційно, свято починається з вручення караваю ректорові
университету
від студентів

Ю.Л. Бошицький ознайомив гостей та студентів-першокурсників з новим виданням

“Калейдоскоп Університетських Подій”

 

Вітаючи першокурсників, ректор Ю. Бошицький зауважив, що справа КУП НАНУ полягалє в тому, щоб дати студентам належні знання, базуючись на традиціях та принципах вищої школи права створеної Інститутом держави і права ім.. В.М. Корецького на чолі з академіком Ю.С. Шемшученком фундатором нашого університету і його першим ректором на протязі 10 років.

Завітали на свято й поважні гості – представники юридичної громадськості нашої країни:

Ю.Шемшученко – почесний ректор КУП НАНУ, директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, академік НАН України;   Ю.Кармазін  – Народний депутат України чотирьох скликань, Заслужений юрист України, Сенатор Міжнародного Парламенту безпеки і миру, доктор філософії, професор, Академік МАІ, Президент асоціації «За чисте землеробство і безпечне довкілля», перший заступник  Голови комітету ВР з питань правосуддя, Державний радник юстиції 3 класу;


В.Стретович – Народний депутат України; О.Онищенко– Академік-секретар Відділення історії, філософії та права НАН України;

 


В.Лутковська – заступник Міністра юстиції України; О.Онищенко – Заступник начальника Головного управління Генеральної прокуратури України з нагляду за додержанням законів щодо прав і свобод та захисту інтересів держави;

 

О.Квасневський

О.Квасневський – Заступник  Голови Союзу юристів України; Ю.Леонов – Директор департаменту корпоративного права, партнер Юридичної фірми «Салком»;

 


М.Медушева – третій секретар Посольства Російської Федерації в України; С.Чехович – представник секретаріату президента України, к.ю.н., доцент, Заслужений юрист України, заступник Голови Державного комітету України у справах національностей та міграції.

Вітальне слово першокурсникам від Ю.Л. Бошицького

У своєму вступному слові Ю. Бошицький, зокрема, зупинився на деяких аспектах оновленої концепції діяльності університету, які поліпшуватимуть якість навчання, сприятимуть всебічному розвитку особистості студента. Керівництво університету з нового навчального року значно посилює координаційні зв’язки з нашими правоохоронними органами, прокуратурою, судами, міністерствами, органами виконавчої влади, бізнесовими структурами та банками з метою кращого опанування навиків практичної діяльності і можливого подальшого цільового працевлаштування.

Багато теплих слів побажань цьогорічним першокурсникам були сказані їх наставниками. Саме ці люди пройдуть зі своїми вихованцями весь шлях навчання, від вручення студентського квитка до мантії магістра. До цих побажань приєднались і гості університету.

Вітальні слова переплітались з талановитим виступом цьогорічної випускниці університету Прокопчук Ярослави, у виконанні якої пролунав академічний вокальний твір «I dream», чудової пісні «Україна» у виконанні студентського вокального колективу «Купава», віршем «Студентство», який зачитала студентка другого курсу Борисюк Тетяна, виступом квінтету ансамблю бандуристів «Мальви» та чудовими східними танцями студентського колективу «Вуаль». Символічними були промова першокурсниками клятви, та вручення першого студентського квитка цьогорічним першокурсникам від студентів п’ятого курсу.

Т.Борисюк дарує першокурсникам вірш-побажання

Виступ танцювального колективу “Вуаль”

Музичний подарунок першокурсникам від випускниці 2009р.

Почесну місію вручення студентських квитків першокурсникам здійснив ректор Ю.Бошицький та почесний ректор, академік Ю.Шемшученко.

Приємно отримати студентський квиток від Почесного ректора університету, академіка Ю.С. Шемшученка

Вручення символічного студентського квитка першокурсникам від студентів п’ятого курсу КУП НАНУ

Київський університет права НАН України розвивається і набуває нових досягнень у підготовці висококваліфікованих правників для країни. Набутий науковий навчальний творчий потенціал університету, успіхи студентів додають упевненості керівництву, професорсько-викладацькому складу вузу, бо це засвідчує правильність обраних напрямів і орієнтирів його розвитку, а здобуті знання дають обґрунтовані підстави його студентству з оптимізмом дивитися в третє тисячоліття, в якому йому жити, творити, працювати.

Фото на згадку: викладачі та студенти першокурсники-2009 р.

Автор статті: – Харченко О.І.