Увага! 11 червня 2012 року на базі КУП НАНУ відбудеться науково-практичний інтернет-семінар за міжнародною участю, присвячений Дню Конституції України

8 Червня, 2012

Hауково-практичний інтернет-семінар за міжнародною участю
«Конкурентоспроможність та безпека держави в період економічних,
 соціальних, політичних трансформацій у світлі конституційних ініціатив»,
присвячений Дню Конституції України

Питання для обговорення (секції):
1.Досягнення та тенденції розвитку сучасного конституціоналізму в контексті забезпечення конкурентоспроможності та безпеки держави
2.Конкурентоспроможність і безпека держави в трансформаційних умовах: правовий, геополітичний, соціально-економічний та екологічний аспекти
3.Підвищення ефективності управління і управлінської діяльності як запорука забезпечення конкурентоспроможності держави
4.Інформаційна політика та використання інформаційних технологій в умовах глобальних викликів
5.Конкурентне середовище в умовах глобалізації: інформаційна та безпекова складова.
     До участі запрошуються науковці, викладачі, студенти, аспіранти, докторанти, представники органів державної влади, установ юстиції, громадських організацій та ділового сектору.

Мови заходу – українська, російська, англійська
     Термін подачі заявок та тез доповідей – до 11 червня 2012 року (включно).
     Форму заявки можна отримати тут .
     З вимогами до оформлення тез доповідей можна ознайомитись тут .
   Учасники надсилають заявки та тези доповідей в електронному вигляді на адресу inter-dep@kul.kiev.ua, naukauic@gmail.com.

Матеріали семінару, у тому числі тези доповідей, публікуватимуться у другому номері журнала «Часопис Київського університету права» у розділі «Наукова хроніка».

Екземпляри зазначеного номеру журналу учасники семінару можуть придбати на загальних підставах.

Додаткову інформацію можна довідатись за телефоном: (044) 424-91-48