Увага! 17 квітня 2010 року у Київському університеті права НАН України відбудеться День відкритих дверей

16 Квітня, 2010

До уваги абітурієнтів та їх батьків!

Київський університет права НАН України запрошує Вас на

День відкритих дверей, який відбудеться

17 квітня 2010

за адресою: вул. Академіка Доброхотова, 7А.

У цей день Ви зможете детально ознайомитися з Правилами прийому до Київського університету права НАН України у 2010 році, оглянути навчальні аудиторії, поспілкуватися з керівництвом та студентським самоврядуванням Університету. Вам розкажуть про пріоритетні напрямки наукових досліджень, про новітні досягнення й останні розробки в галузі освіти.

Під час проведення Дня відкритих дверей відбудуться вікторини з предметів, які Правилами прийому визначені як конкурсні у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти.

За рішенням ректорату видано наказ, відповідно до якого переможці і учасники отримають значні знижки в оплаті за навчання в Київському університеті права НАН України:

за І місце – 20%
за ІІ місце – 15%
за ІІІ місце – 10%
за участь – 5%

За додатковою інформацією звертатися до Приймальної комісії

за тел. (044) 424-91-40

Реєстрація учасників з 10:00 до 10:45