Увага! КУП НАН України продовжує набір здобувачів на 2023-2024 навчальний рік!

27 Липня, 2023

Шановні вступники та їх батьки!!!

Київський університет права НАН України продовжує набір здобувачів на 2023-2024 навчальний рік для здобуття спеціальностей 081 «Право» та 293 «Міжнародне право»!

Звертаємо Вашу увагу:

• 31 липня поточного року закінчується 1-а сесія прийому заяв на навчання на підставі повної загальної середньої освіти для здобуття освітнього рівня «бакалавр» на зазначені вище спеціальності. Використайте цей час для виповнення Вашої мрії!
  • У зв’язку зі змінами, внесеними МОН до Порядку прийому на навчання у 2023 році 2 сесія прийому заяв на цю пропозицію починається 1 вересня поточного року. У разі невдалої спроби вступити до іншого навчального закладу Ви маєте шанс стати здобувачами в єдиному закладі вищої освіти Національної академії наук!
  • Приймальна комісія КУП НАНУ чекає Вас щодня (крім неділі) з 09.00 до 17.00! Наша адреса: м. Київ, вул. Академіка Доброхотова 7А.
  • У цей же час Вам надається можливість наочно ознайомитися з нашим університетом, його історією, навчальними приміщеннями, музеями, спортивними локаціями та територією, яка більше схожа на сад та розарій, бо День відкритих дверей у нас перетворився на Тиждень відкритих дверей!

КУП НАНУ чекає на Вас!