УВАГА! КУП НАНУ запрошує вас взяти участь в Міжнародній науково-практичній конференції

21 Квітня, 2023

Шановні колеги!

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРАВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

запрошує вас на Міжнародну науково-практичну конференцію

«Розвиток юридичної науки в умовах воєнного стану»

(Конференцію присвячено Дню науки в Україні)

Дата проведення: 17 травня 2023 року об 11:00 в режимі офлайн та онлайн

Метою конференції є обговорення найбільш актуальних проблем сучасного стану функціонування національної правової системи, захист прав людини в сучасних умовах воєнного стану, діяльність міжнародних правозахисних інституцій, волонтерських організацій, бізнес спільноти, допомога армії, а також роль та внесок КУП НАНУ в розбудову національної юридичної освіти та науки.

Адреса оргкомітету конференції:

Київський університет права

Національної академії наук України

03142, м. Київ, вул. Ак. Доброхотова, 7-а

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

+38-067-709-39-64 (Хорватова Оксана, к.ю.н., доцент, професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін)

+38-050-67-58-911 (Матвеев Сергей, к.ю.н., доцент, в.о. завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін)

+38-066-728-37-28 (Андрусів Валерій, к.ю.н., в.о. завідувача кафедри кримінального права та процесу)

+38-098-601-58-23 (Антонюк Анастасія, к.ю.н., доцент, завідувач Юридичної клініки «Фенікс» КУП НАНУ)

Запрошення на конференцію (укр): посилання

Запрошення на конференцію (eng): посилання

Приєднатися до участі онлайн можна за посиланням (Google Meet): https://meet.google.com/ubi-szfe-dkd