УВАГА!!! Оголошено набір на конкурсній основі юрисконсультів в команду Юридичної клініки «Фенікс» Київського університету права НАН України

15 Квітня, 2024

Шановні студенти Київського університету права НАН України, запрошуємо вас взяти участь у конкурсі з метою отримання статусу юрисконсульта та отримання практичного досвіду роботи в складі команди правників Юридичної клініки «Фенікс» Київського університету права НАН України, яка долучена до правничої діяльності спільноти Асоціації юридичних клінік України.

Дана пропозиція надає Вам можливість здобути корисні правничі знання та набути практичних навиків спілкування з громадянами в рамках надання безоплатної правничої допомоги Юридичною клінікою «Фенікс»  на прикладі реальних кейсів.

Для реєстрації на конкурс з 15 квітня 2024 року по 22 квітня 2024 року потрібно зателефонувати за вказаним номером (067) 201-99-09 або надіслати повідомлення на електронну скриньку phoenix@kup.edu.ua.

З нетерпінням чекаємо на Ваше звернення! Будемо раді попрацювати разом з Вами в одній команді!

Наші контакти: м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7а, к.209

Юридична клініка «Фенікс» Київського університету права НАН України