Національна академія наук України Київський університет права

УВАГА!!! «Сакура-Фест 2021 в КУП НАНУ». Запрошуємо дистанційно (фоторепортаж)

14 Травня, 2021

Шановні студенти, аспіранти, викладачі, працівники та друзі КУП НАН України!

Маємо чисельні креативні університетські проекти. Один з них це «Кроки до прекрасного». Його мета допомогти майбутнім правникам під час навчання в КУП НАНУ глибше долучитися до світу прекрасного. До перлин мистецтва – класичної музики, живопису, художньої літератури, поезії, фотографії, опери та балету. 

Зараз цей проект завдяки карантину призупинено. Тому інформуємо вас про не менш колоритний проект  «САКУРА-ФЕСТ 2021 в КУП НАНУ»! Тільки дистанційно. 

До речі, паркову зону нашого університету прикрашають понад 200 кущів троянд і 192 добре доглянутих дерева, з яких перлинами є 7 унікальних японських сакур, в свій час подарованих нам нашими ужгородськими колегами-освітянами. 

Студенти та викладачі КУП НАНУ стверджують, що сакури поблизу навчального закладу є своєрідним символом єднання трьох поколінь. Так, до висадки рослин долучилися студенти, аспіранти і викладацький склад університету. І старання всіх трьох поколінь не були марними – навесні алея дарує неймовірно ефектне цвітіння! Доглядають за алеєю також спільно – і викладачі, і студенти з особливою ніжністю ставляться до алеї, яка стала гордістю університету.

В ці дні відбувається розпал їх цвітіння. Природа сильніша за будь яку пандемію!!

Сподіваємося, що фото з КУП НАНУ додадуть і вам всім трішки позитиву, оптимізму, надії та світла в сірий час карантину.

Прес-центр КУП НАНУ