Увага! В КУП НАНУ відбудеться майстер-клас екс Омбудсмена Угорського Парламенту з питань захисту даних і свободи інформації професора Аттіли Петерфалві

13 Жовтня, 2010

Увага!

Шановні викладачі і студенти Київського університету права НАН України!

відділ міжнародних зв’язків та грантів повідомляє про те, що

14-16 жовтня 2010р.

в рамках розвитку міжнародних зв’язків КУП НАН України, на запрошення ректора професора Ю. Бошицького університет відвідає екс Омбудсмен Угорського Парламенту з питань захисту даних і свободи інформації професор Аттіла Петерфалві (Угорська Республіка).

peterfalvi.jpg

Майстер класи відбудуться 15 жовтня.

Тема: Особливості питань прав захисту персональних даних і прав на розкриття інформації в Угорському законодавстві.

Мова: англійська.

Професор Петерфалві Аттіла з відзнакою закінчив факультет права університету ім. Лоранда Етвеша у Будапешті (Угорщина). Після закінчення університету працював в коледжі державного управління (тепер Будапештський університет ім. Корвіна), у 2006 році отримав посаду професора в Реформатському університеті ім. Гашпара Каролі, у 2008році був призначений почесним професором Католицького університету в Угорщині. Сфера наукових інтересів: цивільне та сімейне право, цивільний процес, захист персональних даних та інформації.