Національна академія наук України Київський університет права

Увага!!! В КУП НАНУ відбудеться презентація дипломних робіт студентів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури

4 Лютого, 2020

1

  07 лютого 2020 року о 14-00 годині в холі Київського університету права НАН України, в рамках проекту «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді», створеного за ініціативою ректора Ю.Л. Бошицького, відбудеться презентація дипломних робіт студентів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури творів графіки  за темою:   «Графіка, яка об’єднує студентство».

  Захід має інформаційний та духовно-збагачувальний  характер і спрямований на залучення студентської молоді до знайомства зі стилями та напрямками сучасного українського образотворчого мистецтва.

  На виставці представлені зразки естампних графічних дипломних робіт студентів кафедри графічних мистецтв Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. 

  Київська графічна школа започаткована понад століття тому Георгієм Нарбутом і відома в Україні і світі творчістю Василя Касіяна, Георгія Якутовича, Олександра Данченка, Володимира Куткіна та багатьох сучасних майстрів графіки. 

  Випускники академії досконало володіють всім арсеналом художньо-технічних засобів оригінальної і друкованої авторської графіки, а також комп’ютерними технологіями.

  Під час  заходу буде підписано меморандум про співпрацю між Київським університетом права НАН України та   Національною академією образотворчого мистецтва і архітектури.

ugorec.jpg

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до прекрасного !!!

                                                                                                              Адміністрація КУП НАНУ