Увага! В КУП НАНУ відбудуться майстер-класи працівникiв науково-дослідного інституту Східно – Європейського права в Мюнхені (Німеччина)

10 Жовтня, 2010

Увага!

Шановні викладачі та студенти Київського університету права НАН України!

Відділ міжнародних зв’язків та грантів повідомляє про те, що
11 жовтня 2010р.
в рамках програми розвитку міжнародних зв’язків та проведення майстер-класів для студентів відбудеться
 ДЕНЬ ПРАВА ФЕДЕРАТИВНОЇ РЕСПУБЛІКИ НІМЕЧЧИНА
В КУП НАН УКРАЇНИ

Майстер-класи читають працівники науково-дослідного інституту Східно – Європейського права в Мюнхені (Німеччина).

DEVRIES.jpg         HIMMELREICH.gif

Тіна де Вріз (Tina de Vries)    Антьє Хіммелрейх (Antje Himmelreich)

10: 30 – Тема: основи цивільного права Німеччини. Мова: німецька.

Майстер – клас наукового референта по роботі з Росією і Україною, наукового співробітника інституту Східно – Європейського права в Мюнхені пані Антьє Хіммелрейх (Antje Himmelreich).

12:10 – Тема: основи конституційного права Німеччини. Мова: англійська.

Майстер – клас наукового референта по роботі з Польщею наукового співробітника  інституту Східно – Європейського права в Мюнхені пані Тіни де Вріз (Tina de Vries).