Увага! Відбудеться навчально-методичне заняття з науково-педагогічними працівниками університету

12 Квітня, 2023

Шановні науково-педагогічні працівники КУП НАНУ!

20 квітня 2023 року в 15.10 у синьому атріумі КУП НАНУ буде проведено навчально-методичне заняття з науково-педагогічними працівниками університету щодо особливостей Положення про планування, облік і контроль виконання навчальної, наукової, методичної та організаційної роботи науково-педагогічними працівниками та Положення про облік використання робочого часу і оплату праці працівників КУП НАНУ, які вводяться в дію з 01.05.2023 року.

Явка на заняття усіх науково-педагогічних працівників обов’язкова, крім тих, що працюють у Рівненському інституті або за узгодженням з адміністрацією перебувають за межами Києва, які повинні підключитись онлайн. Участь викладачів, що перебувають у Києві, онлайн можлива з поважної причини з погодженням із завідувачами кафедр.

Приєднатися онлайн (Google meet) можна буде за посиланням: https://meet.google.com/zcr-yesr-bvj

Адміністрація КУП НАНУ