Увага! Відбудеться презентація можливостей онлайн-підготовки до ЄФВВ та ТЗНК на платформі Pravozno

12 Березня, 2024

13 березня 2024 року о 10:30 спеціально для студентів Київського університету права НАН України, команда освітньої платформи Pravozno презентує можливості онлайн-підготовки до ЄФВВ та ТЗНК для бакалаврів.

На заході розповімо про:

• освітню платформу, команду фахівців, переваги та особливості навчальних курсів, що пропонуються;
  • найкращі практики та способи підготовки до ЄФВВ та ТЗНК;
  • минулорічну вступну кампанію, висновки та помилки, яких не варто допускати.

А також проведемо лайв-презентацію платформи, покажемо наповнення курсів та технологічні можливості, які ми створили для Вас!

Спікерами заходу будуть:

• Михайло Пономаренко – Адвокат, засновник та Product Manager Pravozno;
  • Ірина Синьоок – Адвокат, 6+ років юридичної практики, Product Designer Pravozno;
  • Діана Чупрій-Бакшеєва – Юристка, помічниця адвоката, викладач Pravozno, 7+ років досвіду викладання.

Усі учасники отримають знижки на курси платформи та зможуть поставити питання спікерам стосовно ЄФВВ та ТЗНК!

Більше інформації про курси ЄФВВ та ТЗНК:

pravozno.ua

tznk.pravozno.ua

Актуальна інформація про ЄФВВ, ТЗНК, ЄДКІ, корисні поради щодо підготовки, важливі дати, зміни в програмах та багато іншого:

instagram.com/pravozno

Посилання на зустріч: meet.google.com/bob-nnpo-vrx