Увага вступникам в магістратуру! Оголошується спеціальна (додаткова) сесія реєстрації на МКТ

3 Вересня, 2022

Увага! Вступники в магістратуру, які не змогли зареєструватися для участі в основній сесії МКТ, матимуть змогу зробити це 19 вересня 2022 року.

Особи, які зареєструються 19 вересня 2022 року, братимуть участь у спеціальній сесії МКТ, що запланована  на 29 вересня – 03 жовтня 2022 року.

Реєстрацію для участі у МКТ здійснює приймальна комісія КУП НАНУ.

Для реєстрації вступник має надати на офіційну електронну адресу приймальної комісії або ж використання іншого, визначеного закладом вищої освіти каналу зв’язку, скановані або фотокопії документів:

• Заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • Докумета, що посвідчує особу;
  • Облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картнки платника податків);
  • Документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень).

За додатковою інформацією просимо звертатись до Приймальної комісії Університету:

Телефони:

(067) 386-88-01  Антонова Олена Михайлівна (відповідальний секретар приймальної комісії)

(044) 424-91-37  Приймальна комісія