Увага!!!! Вийшов друком збірник “Наукові читання, присвячені пам’яті В.М. Корецького”

14 Травня, 2009

Вийшов друком збірник наукових праць «Наукові читання, присвячені пам’яті Володимира Михайловича Корецького».
У збірнику матеріалів, присвячених пам’яті видатного українського правознавця академіка Володимира Михайловича Корецького, опубліковані статті провідних правознавців, зокрема наукові дослідження проблем історії і теорії держави та права, міжнародного приватного права, порівняльного правознавства тощо.
У матеріалах простежується історичний екскурс наукової спадщини Володимира Михайловича Корецького, яка і нині становить неабиякий інтерес для юридичної науки і практики.

Усіх бажаючих придбати збірник просимо звертатись в Київський університет права НАН України за адресою:
вул. Академіка Доброхотова, 7-а, каб № 34,
тел. 424-91-48.