Увага! Запрошуємо на навчання до аспірантури КУП НАНУ

3 Вересня, 2010

Аспірантура Київського університету права НАН України здійснює підготовку  науково-педагогічних та наукових кадрів  за такими спеціальностями:

¦ 12.00.01 -Теорія та історія держави і права; історія політичних та правових учень;
¦ 12.00.03- Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право;
¦ 12.00.04 -Господарське право; господарське процесуальне право;
¦ 12.00.05- Трудове право; право соціального забезпечення;
¦ 12.00.07- Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право;
¦ 12.00.08- Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право;
¦ 12.00.11- Міжнародне право.

Підготовка в аспірантурі здійснюється за рахунок:

• коштів юридичних осіб – на умовах контракту;
  • коштів фізичних осіб – на умовах контракту.

Оплата за навчання аспірантів та здобувачів у Київському університеті права НАН України для набору на 2010/2011 навчальний рік, у грошовій одиниці  України – гривні:

Форма навчання

Джерела фінансування

Вартість навчання за рік

Для аспірантів з відривом від виробництва

16 400 грн.

19 200 грн.

Для аспірантів без відриву від виробництва

15 050 грн.

17 740 грн.

Для здобувачів

12 350 грн.

15 050 грн.

Термін навчання в аспірантурі

• з відривом від виробництва – 3 роки,
  • без  відриву від виробництва – 4 роки.

Документи в  аспірантуру приймаються
з 03 серпня  по  05 вересня

Вступники до аспірантури подають такі документи :

• Заяву на ім’я ректора.

• Особовий листок з обліку кадрів.

• Список опублікованих наукових праць за встановленим зразком.

• Вступники до аспірантури , які не мають опублікованих наукових праць подають наукові доповіді (реферати ) з  обраної  ними наукової спеціальності .

• Копію диплома про про закінчення вищого навчального закладу із зазначенням одержаної кваліфікації спеціаліста або магістра.

• Медичну довідку про стан здоров’я.

• 6 фотокарток.

• Посвідчення про складання  кандидатських іспитів (за наявності складених кандидатських іспитів).

Паспорт, ідентифікаційний  номер, диплом про вищу освіту подаються вступником особисто .

Вступники до аспірантури складають вступні іспити з обраної спеціальності, філософії, іноземної мови (в обсязі навчальних програм для вищих навчальних закладів ІV рівня акредитації) з 15 вересня  по 07 жовтня.

Орієнтовний ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ для вступників до аспірантури з відповідних спеціальностей.

Вступні іспити з філософії складаються у Центрі гуманітарної освіти Національної академії наук України за адресою:
вул.Трьохсвятительська, 4, тел..: 278-30-13

Вступні іспити з іноземної мови вступники складають у Центрі наукових досліджень та викладання іноземних мов НАН України за адресою:
вул.Трьохсвятительська, 4, тел..: 278-89-71

Вступні іспити з філософії  та іноземної мови складаються вступниками на умовах самоокупності відповідно до встановлених тарифів .

Самостійна робота над дисертацією на здобуття наукового ступеня кандидата наук  є однією з форм підготовки науково – педагогічних кадрів.

Здобувачами наукового ступеня кандидата наук,  які  працюють над дисертаціями поза аспірантурою (далі – здобувачі ), можуть бути особи, які мають вищу освіту  і кваліфікацію спеціаліста або магістра.
Здобувачі прикріплюються до вищих навчальних закладів з метою підготовки і захисту кандидатської дисертації, а також для поглибленого теоретичного вивчення спеціальних дисциплін, вивчення іноземної мови та філософії, складання кандидатських іспитів  на термін до 5 років.

Для прикріплення здобувач  подає такі документи:

1. Заяву на ім’я ректора.
2. Копію диплома про про закінчення вищого навчального закладу із  зазначенням  одержаної кваліфікації спеціаліста або магістра.
3. Чотири фотокартки.
4. Копію паспорта.
5. Копію ідентифікаційного номера.
6. Вступники до аспірантури , які не мають опублікованих наукових праць подають наукові доповіді (реферати ) з обраної ними наукової спеціальності .

Посвідчення про складання  кандидатських іспитів ( за наявності складених  кандидатських іспитів).
На підставі письмового висновку передбачуваного  наукового керівника  за результатами співбесіди із здобувачем та висновків відповідної кафедри здобувач прикріплюється до вищого навчального закладу .
Здобувачі  прикріплюються до вищих навчальних закладів  протягом року

Завідувач аспірантури – Авраменко Наталія Іванівна

Документи приймаються за адресою : вул. Доброхотова, 7-А  (каб.34)
Телфакс: 8 (044)424-91-48