Ужгородська філія Київського університету права виступила організатором міжнародної наукової конференції

17 Квітня, 2024

16-17 квітня 2024 року на базі факультету міжнародних економічних відносин Ужгородського національного університету відбулася міжнародна наукова конференція «Світова економіка та цивілізаційний поступ в умовах поліструктурних змін: економіко-технологічні, ресурсні, політико-правові, безпекові та соціальні фактори». Організаторами конференції виступили Ужгородський національний університет, Національний інститут стратегічних досліджень, Київський університет права НАН України в особі його структурного підрозділу у м. Ужгороді – Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи, Центр українсько-європейського наукового співробітництва, а також іноземні навчальні заклади – Економічний університет у Братиславі (Словаччина), Університет Олександра Дубчека у м. Тренчин (Словаччина), Університет м. Орадя (Румунія). Конференція присвячена Дню факультету міжнародних економічних відносин УжНУ і проводилася у змішаному – офлайн і онлайн – форматі.

У вітальному слові декан факультету міжнародних економічних відносин проф. Микола Палінчак розповів про активний розвиток факультету, удосконалення його матеріально-технічної бази та висококваліфікований професорсько-викладацький склад.

Керівник Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ доц. Іван Ващинець привітав учасників конференції та відмітив необхідність продовження наукових досліджень навіть у складні часи війни.

З привітаннями учасників конференції виступили також представники інших організаторів конференції, зокрема, директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва проф. Михайло Віхляєв і професори іноземних університетів.

Доповіді учасників конференції стосувалися питань міжнародних економічних та політико-правових процесів, сучасних глобалізаційних викликів і місця України у цих світових процесах. Участь у роботі конференції взяли представники КУП НАН України проректор з наукової роботи Іван Кайло та проректор з навчально-методичної роботи Олена Антонова. Учасники конференції також відмітили цікаву доповідь доцента Київського університету права Оксани Хорватової, присвячену проблемам пенсійного забезпечення в умовах війни та демографічної кризи в Україні.

Наукові здобутки міжнародної наукової конференції опубліковані у збірнику матеріалів, якому присвоєно ISBN.

Прес-Центр КУП НАНУ