В КУП НАН України було проведено курс з домедичної допомоги в екстремальних ситуаціях для цивільних

24 Травня, 2023

19.05.2023 р. В Київському університеті права відбулась важлива корисна подія: 6-годинний курс з домедичної допомоги в екстремальних ситуаціях для цивільних,  який може врятувати наше життя та життя наших близьких.

На сьогоднішній день небезпека нас очікує в будь-який момент в будь-якому місті. Тож, важливо знати не тільки, як допомогти собі у випадку, коли сталася біда, а і надати першу домедичну допомогу тій людині, з якою ти опинився/лася поруч.

У заході взяли участь 28 осіб. Навчилися робити огляд поранених: тепер знаємо послідовність дій для надання невідкладної домедичної допомоги пораненому, дізналися онови робота із критичними пораненнями, де час вимірюється у хвилинах.

Опрацьовували забезпечення життєдіяльності до прибуття медичних фахівців та роботу із пораненнями та травмами, що не є критичними.

Багато практики було з турнікетом. А ще тепер точно всі розуміють  чому турнікет має бути у кожного цивільного (і не лише) під час війни.

Розглянули безпеку для рятівника та постраждалого, та як зайняти правильне положення під час допомоги.

Черговість дій необхідно знати і виконувати “на автоматі”, тому алгоритм ми опрацьовувати до автоматизму!

Разом – до Перемоги!

Прес-Центр КУП НАНУ