В КУП НАН України продовжується профорієнтаційна робота

28 Травня, 2023

25 травня доцентом кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Олександром Анатолійовичем Радзівіллом проведено профорієнтаційну роботу зі старшокласниками спеціалізованої школи №64 м. Києва в присутності директорки школи О.В. Юшко та інших викладачів.

Під час заходу учнів було ознайомлено з умовами вступу до університету, формами навчання, а також розкрито роль та значення професії юриста для розвитку суспільства і сучасних проблем правосуддя в Україні.

Школярам роздані буклети з інформацією про Київський університет права НАН України, його структурні підрозділи, календарики та інший рекламно-інформаційний матеріал.

Учні були запрошені на Дні відкритих дверей, які проходять щочетверга в Університеті.

Прес-Центр КУП НАНУ