В КУП НАН України проведено круглий стіл

16 Березня, 2023

14 березня 2023 року в Київському університеті права НАН України проведено круглий стіл на тему «Особливості договірних зобов’язань в цивільному праві», організатором та модератором якого виступила доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Толкачова Ірина Анатоліївна.

Круглий стіл організовано в рамках роботи гуртка з цивільного права, у  якому взяли участь 37 здобувачів вищої освіти спеціальності 081 «Право», які підготували змістовні доповіді з презентаціями.

Оскільки метою договірних зобов’язань є досягнення сторонами певних правових результатів, особливого значення набуває їх виконання, тому студенти в своїх виступах акцентували увагу саме на проблемах виконання договірних зобов’язань в умовах воєнного стану.

Під час роботи круглого столу відбулась жвава дискусія, доповідачі висловлювали власні погляди та позиції.

Прес-Центр КУП НАНУ