В КУП НАН України проведено круглий стіл на тему: «Інтелектуальна власність: стан, проблеми, особливості реалізації»

20 Червня, 2023

20 червня 2023 року в Київському університеті права НАН України проведено круглий стіл на тему: «Інтелектуальна власність: стан, проблеми, особливості реалізації», організатором та модератором якого виступила доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Толкачова Ірина Анатоліївна.

У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 081 «Право», які підготували змістовні доповіді з презентаціями на теми: «Інтелектуальна власність в умовах війни», «Кінематографічний твір як об’єкт права інтелектуальної власності», «Штучний інтелект та інтелектуальна власність», «Стан та проблеми реалізації прав інтелектуальної власності в умовах сьогодення» та ін.

Під час роботи круглого столу відбулась жвава дискусія, доповідачі висловлювали власні погляди та позиції.

Даний захід проведено в рамках роботи гуртка з цивільного права «Justice». По закінченню роботи було підведено підсумки.

Прес-Центр КУП НАНУ