В КУП НАН України проведено засідання наукового гуртка

23 Березня, 2023

3 березня 2023 р. доцентом кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Толкачовою І.А. проведено засідання студентського наукового гуртка з конституційного права України, яке було присвячене ролі та значенню інституту громадянства для забезпечення прав людини.

У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти денної форми навчання спеціальностей «Право» та «Міжнародне право». Студенти підготували змістовні доповіді та презентації на наступні теми: «Значення громадянства у житті людини», «Вплив війни на інститут громадянства України», «Особливості набуття громадянства України для людей з вадами зору або слуху», «Особливості набуття громадянства особами, які мають визначні заслуги перед Україною» та інші. Під час засідання відбулась жвава дискусія, студенти висловлювали власні погляди та позиції. По закінченню роботи наукового гуртка було підведено підсумки.

Подібні заходи сприяють підвищенню світогляду, професійних якостей підготовки здобувачів вищої освіти, розкриттю та вдосконаленню їх здібностей у науково-дослідній сфері.

Прес-Центр КУП НАНУ