В КУП НАН України пройшов день відкритих дверей

21 Грудня, 2023

З турботою про обізнаність майбутніх абітурієнтів про наш заклад вищої освіти та особливості вступної кампанії 2024/2025 навчального року, Київський університет права НАН України сьогодні, 21 грудня 2023 року, провів заключні в цьому семестрі та календарному році онлайн-зустрічі зі школярами в рамках циклу профорієнтаційних заходів «Дні відкритих дверей у КУП НАН України».

Сьогоднішні профорієнтаційні заходи були досить насичені, з огляду на те, що до них були долучені: учні випускних класів Пологівського ліцею Ковалівської ОТГ; Гребінківського академічного ліцею Гребінківської ОТГ Білоцерківського району Київської області; Тухольського ЗЗСО І-ІІІ ст. Козьовської ОТГ Сколівського району Львівської області; Пилипецького ліцею Хустського району Закарпатської області; Калинівських ЗЗСО №№ 1 ті 2 І-ІІІ ст. Хмільницького району Вінницької області та ліцею «Прем’єр» Святошинського району м. Києва.

Розпочався захід із вітальних слів проректорки з навчально-методичної роботи Київського університету права НАН України Олени Антонової, яка ознайомила учнів із загальною інформацію про наш університет.

З діяльністю кафедр університету слухачі були ознайомлені завідувачем кафедри кримінального права та процесу Валерієм Андрусівим та завідувачкою кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Анастасією Антонюк. Виступи науково-педагогічних працівників університету супроводжувалися демонстрацією відеоматеріалів про КУП НАН України.

Зустріч проходила в теплій дружній обстановці та закінчилася виступом відповідального секретаря приймальної комісії КУП НАН України Івана Канфуі, який ознайомив учнів з інформацією, що відома на теперішній час, щодо вступної кампанії 2024/2025 навчального року та запросив майбутніх абітурієнтів відвідати КУП НАН України та його структурні підрозділи з екскурсіями а також побажав їм зробити правильний вибір при обранні ними своєї майбутньої професії.

Прес-Центр КУП НАНУ