В КУП НАН України розпочато тиждень підсумкової атестації (081 «Право», бакалаври)

1 Червня, 2023

Цей тиждень в Київському університеті права НАН України проходить під гаслом державних випускних екзаменів – майбутні юристи складають найголовніший за час навчання в Університеті комплексний кваліфікаційний екзамен у дистанційному форматі на платформі Google Meet в режимі відеоконференції. Це своєрідний підсумок того, чому за кілька років навчились здобувачі завдяки мудрим, доброзичливим і висококваліфікованим викладачам.

Зрозумілі хвилювання здобувачів випускного курсу бакалавра за спеціальністю 081 «Право», бо все-таки це екзамен, ще й останній рік навчання відбувався у непростому форматі – дистанційно або у змішаному режимі пов’язаних з військовим станом в країні.

Найскладнішим моментом, стало збройна агресія російської федерації в Україні та довелося на собі відчути страшні воєнні події на всій території України.

Як результат – випускники показують гарні знання і вміння під час державного комплексного кваліфікаційного екзамену. Така думка членів екзаменаційної комісії.

Із вітальним словом виступив ректор Київського університету права НАН України, професор, Заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький

Розпочала свою роботу екзаменаційна комісія у складі голови комісії Калюжного Ростислава доктора юридичних наук, професора, професора кафедри теорії та історії держави і права, юридичного факультету, Національного авіаційного університету, заступника голови комісії Андрусів Валерія Григоровича кандидат юридичних наук, завідувач кафедри кримінального права та процесу; члени комісії: Матвєєв Сергій Васильович кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін, завідувач кафедрою загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін; Хорватової Оксани Олегівни кандидат юридичних наук, доцента, завідувач кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін; Ковальчук Юрій Іванович, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального права та процесу; Ткачук Віктора Євгеновича кандидата юридичних наук, доцента, завідувача кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Рівненського інституту КУП НАНУ; секретар комісії: Канфуі Наталії Петрівни член ЕК та представник від роботодавців: Тригубов Едуард керуючий партнер юридичної фірми «Салком», член ЕК.

31 травня 2022 року відбулася здача випускного екзамену здобувачів першого (бакалаврського) рівня, спеціальність 081 «Право», групи ПБ41д.

Заступник голови комісії завідувач кафедри кримінального права та процесу КУП НАН України Валерій Андрусів задовільний рівень підготовки випускників та організованість проведення екзамену. Результатом високої організації проведення екзамену і позитивного результату є бажання випускників продовжити навчання у магістратурі за профілем кафедри.

Екзаменаційна комісія констатувала, що здобувачі спеціальності 081 «Право» засвоїли теоретичні знання на належному рівні та рекомендувала випускникам продовжити навчання для здобуття ступеня магістра.

Бажаємо випускникам миру, здоров’я та професійного зростання!

Прес-Центр КУП НАНУ