Національна академія наук України Київський університет права

В КУП НАН України розпочато тиждень підсумкової атестації (081 «Право», бакалаври)

10 Червня, 2022

Цей тиждень в Київському університеті права НАН України проходить під гаслом державних випускників екзаменів – майбутні юристи складають найголовніший за час навчання в Університеті комплексний кваліфікаційний екзамен у дистанційному форматі на платформі Google Meet в режимі відеоконференції. Це своєрідний підсумок того, чому за кілька років навчились здобувачі завдяки мудрим, доброзичливим і висококваліфікованим викладачам.

Зрозумілі хвилювання здобувачів випускного курсу бакалавра за спеціальністю 081 «Право», бо все-таки це екзамен, ще й останній рік навчання відбувався у непростому форматі – дистанційно або у змішаному режимі пов’язаних з карантинними обмеженнями та військовим станом в країні. 

Найскладнішим моментом, стало збройна агресія російської федерації в Україні та довелося на собі відчути страшні воєнні події на всій території України. 

Як результат – випускники показують гарні знання і вміння під час державного комплексного кваліфікаційного екзамену. Така думка членів екзаменаційної комісії.


Із вітальним словом виступив ректор Київського університету права НАН України, професор, Заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький

Працювала екзаменаційна комісія у складі голови комісії Скрипника Олександра Васильовича, академік АПрНУ, доктор юридичних наук, професор, директор Інституту держави та права ім. В.М. Корецького НАН України, заступника голови комісії Савки Олександра Івановича, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу, завідувач кафедри кримінального права та процесу; члени комісії: Матвєєв Сергій Васильович, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін, завідувач кафедрою загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін; Толкачова Ірина Анатоліївна, кандидат юридичних наук, завідувач кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін; Ковальчук Юрій Іванович, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального права та процесу; секретар комісії: Некряч Ольга Василівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін, член ЕК та представник від роботодавців: Кайло Іван Юрійович, керівник Адвокатського об’єднання «Кононенко, Кайло та партнери», доктор юридичних наук, член ЕК.10 червня 2022 року відбулася успішна здача випускного екзамену здобувачів першого (бакалаврського) рівня, спеціальність 081 «Право», групи ПБ41д. 

Заступник голови комісії завідувач кафедри кримінального права та процесу КУП НАН України Олександр Іванович Савка відзначив високий рівень підготовки випускників та організованість проведення екзамену. Результатом високої організації проведення екзамену і позитивного результату є бажання випускників продовжити навчання у магістратурі за профілем кафедри.

Екзаменаційна комісія констатувала, що здобувачі спеціальності 081 «Право» засвоїли теоретичні знання на належному рівні та рекомендувала випускникам продовжити навчання для здобуття ступеня магістра.

Бажаємо випускникам миру, здоров’я та професійного зростання!

Попереду, святкова подія – вручення дипломів!

Прес-Центр КУП НАНУ