В КУП НАН України відбулась робоча зустріч з партнерами – Громадською організацією «Український Офіс Захисту Даних» (UDPO)

8 Лютого, 2021

Громадська організація «Український Офіс Захисту Даних» надає актуальну інформацію про GDPR – Загальний регламент про захист даних (Регламент Європейського Парламенту і Ради (ЄС) про захист фізичних осіб у зв’язку з опрацюванням персональних даних і про вільний рух таких даних), допомагає захищати свої права громадянам та споживачам, чиї дані обробляються, активно приймає звернення щодо порушених персональних даних юридичних та фізичних осіб. Підґрунтям діяльності ГО «Український Офіс Захисту Даних» є чинне законодавство України, ЄС, Європейська конвенція з прав людини, а також Конвенція Ради Європи з захисту фізичних осіб щодо автоматичної обробки персональних даних (Конвенція 108) та інші документи.

На зустрічі були присутні: директор ГО «Український Офіс Захисту Даних» Андрій Кобаль, Голова правління ГО «Український Офіс Захисту Даних» Кравченко Девид, проректор з навчально-методичної та наукової роботи, к.ю.н., доцент Хорватова Оксана Олегівна, завідувач кафедри кримінального права та процесу, к.ю.н. Савка Олександр Іванович, завідувач кафедри державноправових та соціально-правових дисциплік, к.і.н. Лісова Катерина Сергіївна.

Під час зустрічі та в рамках діючого Меморандуму про співпрацю між КУП НАН України та ГО «Український Офіс Захисту Даних» було обговорено стратегію розвитку, взаємодії та співпраці, а саме: організаційні моменти підготовки та проведення міжнародної науково-практичної конференції в сфері захисту персональних даних в України та державах Європейського союзу; підготовка до участі у спільних грантових програмах; організація сертифікаційних міжнародних курсів з Інформаційного права для представників бізнесу, банківських установ, страхових компаній та інших активних користувачів баз даних.

Важливе питання на зустрічі було приділено правовій регламентації кіберпростору та кіберправопорушенням.

Прес-центр КУП НАНУ