В КУП НАН України відбулось вручення студентських квитків

11 Жовтня, 2022

11 жовтня 2022 року в приміщенні Київського університету права НАН України з дотриманням режиму безпеки під час повітряної тривоги відбулися заходи з нагоди посвяти першокурсників у студенти.

Для будь-якого студента, незважаючи на форму навчання, студентський квиток це – другий паспорт, що символізує приєднання до значної за своїм змістом соціальної ланки. Ось і новоприбулі студенти мали нагоду відчути всю повноту емоційного вибуху від першого дотику до такого бажаного посвідчення. Адже всіх першокурсників поєднує одне – бажання отримати якісну професійну юридичну освіту, що згодом стане значною підтримкою на шляху створення стабільного та надійного життєвого простору.

Ректор Юрій Бошицький у своєму вступному слові привітав студентів та усіх присутніх і побажав першокурсникам гарного навчання, жаги до знань та щоб обрана ними професія по-справжньому стала улюбленою справою всього їхнього життя, запорукою майбутніх креативних проєктів тощо.

На заході були присутні студенти магістри, члени Вченої ради університету Алла Вільчинська, Олена Антонова, представники кафедри кримінального права та процесу Олександр Савка, представники відділу навчально-методичного забезпечення Тетяна Геренок, Наталя Вишкваркова.

Під час вручення студентських квитків здобувачі отримали комплект юридичної літератури, яка в подальшому стане основою для подальшого навчання та майбутньої юридичної кар’єри.

Ректором було наголошено, що наші студенти мають бути не тільки хорошими знавцями права, але й висококультурними та ерудованими людьми.

І нехай ваші сходинки, кроки по стежці вищої освіти в юриспруденції будуть успішними, і нехай вас не лякають ніякі перешкоди на цьому шляху. Бажаємо вам завжди залишатися веселими, дружніми та цілеспрямованими.

Бажаємо наснаги та сумлінного навчання  всім студентам, які обрали Київський університет права НАН України!

Прес-Центр КУП НАНУ