В КУП НАН України відбулося перше засідання Вченої ради у 2021-2022 навчальному році

30 Серпня, 2021

30 серпня 2021 року в Київському університеті права НАН України відбулося перше засідання Вченої ради у 2021-2022 навчальному році.

Відкрив засідання голова Вченої ради, ректор КУП НАН України, професор Ю.Л. Бошицький, розпочавши його з приємних моментів. Зокрема, Юрій Ладиславович привітав членів Вченої ради – Перелигіну Р.В. та Шкребця Д.В. з присвоєнням Атестаційною колегією МОН України вченого звання доцента, урочисто вручивши їм атестати. Після чого, ректор з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України вручив найкращим співробітникам КУП НАНУ грамоти за їх плідну працю та вагомий особистий внесок у розбудову університету.

Після відкриття засідання, голова Вченої ради професор Ю.Л. Бошицький запропонував перейти до розгляду порядку денного.

Зокрема, було розглянуто питання про зміни до складу Вченої ради Київського університету НАН України та, відповідно, в результаті одноголосного голосування затверджено її новий склад.

Ректор Ю.Л. Бошицький в межах питання про перспективний план розвитку Київського університету права НАН України на 2021-2022 навчальний рік виступив зі змістовною доповіддю, надавши Вченій раді детальний аналіз результатів вступної кампанії, наукової, видавничої, навчально-методичної, профорієнтаційної, організаційної та виховної роботи в університеті. За наслідками об’єктивного аналізу ефективності прийнятих управлінських рішень за попередній навчальний рік ректором було окреслено нові підходи щодо зазначених сфер роботи Київського університету права НАН України у 2021-2022 навчальному році. Зокрема, ректор наголосив, що потрібно впроваджувати інноваційні методи профорієнтаційної роботи, відновити видання в університеті підручників та курсів лекцій, активізувати наукову діяльність університету.

Під час засідання було розглянуто питання щодо стану виконання рішень Вченої ради КУП НАНУ за 2020-2021 н.р. та запропоновано на затвердження орієнтовний план роботи на наступний навчальний рік. Було внесено зміни до робочих навчальних планів 2018, 2019, 2020 років наборів.

Члени Вченої ради заслухали звіт про навчально-методичну та наукову роботу КУП НАНУ а 2020-2021 н.р. (доповідала  О.О. Хорватова); звіт про роботу приймальної комісії та перспективний розвиток Рівненського інституту КУП НАНУ у 2020-2021 н.р. (доповідав – В.Л. Якимчук); звіт про результати набору студентів відокремленого структурного підрозділу КУП НАНУ у м. Вінниці у 2021 р. (доповідав – Ю.І. Ковальчук); звіт про роботу відділу аспірантури у 2020-21 н.р. (доповідала – Р.В. Перелигіна); звіт про роботу кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін у 2020-2021 н.р. (доповідала – К.С. Лісова).

Крім того, на засіданні Вченої ради було розглянуто питання щодо проблеми удосконалення системи інформаційного обслуговування користувачів у науковій бібліотеці Київського університету права НАН України. Зокрема, завідуюча бібліотекою Т.Ю. Ярошевська запропонувала в наступному навчальному році створити електронний архів праць викладачів університету та віртуальну довідку.

Про «Часопис Київського університету права» доповіла редактор журналу Т.В. Ходаківська, зазначивши, що цього року восени науково-теоретичному щоквартальнику виповнюється 20 років. Це важлива подія для університету, яку потрібно особливо відзначити. Адже «Часопис» входить у п’ятірку кращих наукових фахових видань України за категорією «Б».

За результатами обговорення розглянутих на засіданні Вченої ради питань було ухвалено відповідні рішення.

Прес-центр КУП НАНУ