В КУП НАН України відбулося засідання наукового гуртка

22 Жовтня, 2022

21 жовтня 2022 р. доцентом кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Толкачовою І.А. проведено засідання студентського наукового гуртка з цивільного права, присвячене зобов’язальному праву і зобов’язанням, у тому числі забезпеченню виконанню зобов’язань в умовах воєнного стану та правовим наслідкам у разі їх порушень. На дану тематику здобувачі вищої освіти презентували доповіді, що супроводжувались актуальними та інформативними презентаційними матеріалами, які стали свідченням набуття ними професійних якостей і навичок здійснення наукових досліджень.

У засіданні наукового гуртка взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 081 «Право». Під час засідання студенти активно дискутували, обмінювалися думками, висловлювали власні погляди на питання, що розглядалися.

Проведення даного заходу сприяло поглибленню знань з дисципліни «Цивільне право». Наприкінці заходу було підведено підсумки.

Прес-Центр КУП НАНУ