В КУП НАН України відбувся черговий День відкритих дверей в режимі онлайн

9 Травня, 2024

День відкритих дверей у Київському університеті права НАН України у поточному році відбувся у 12-й раз.

09 травня 2024 року з випускниками Новостріліщанського ліцею Бібрської ОТГ Перемишлянського району Львівської області та Липовецького ліцею №2 Липовецького району Вінницької області зустрілися проректорка з навчально-методичної роботи Олена АНТОНОВА, член Приймальної комісії, учений секретар, завідувач кафедри кримінального права та процесу Валерій АНДРУСІВ, член Приймальної комісії, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Сергій МАТВЕЄВ, доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових наук

Оксана ХОРВАТОВА, здобувачка 2 (магістерського) рівня освіти, член Студентського парламенту Анастасія МАЙОРОВА, відповідальний секретар Приймальної комісії, доцент кафедри кримінального права та процесу Іван КАНФУІ.

Перед 67 учнями, які сьогодні завітали до університету, виступили зазначені викладачі та студенти, які розповіли про історію виникнення ЗВО, особливості навчання в ньому, роботу кафедр, стан та форми роботи студентського самоврядування. За допомогою відеоматеріалів їм розповіли та показали, яким є Київський університет права НАН України, які він має особливості та «родзинки», чим відрізняється від інших закладів вищої освіти. Корисною була для майбутніх вступників, переважна більшість яких є мешканцями західних регіонів України, інформація про існування регіональних підрозділів університету: Рівненського інституту, Вінницького навчально-консультаційного центру, Міжнародних центрів у Львові та Ужгороді.

Крім учнів зазначених ліцеїв участь у заході взяли ще 16 відвідувачів з інших регіонів України.

Сподіваємося на подальше розширення географії Днів відкритих дверей у Київському університеті права.

Прес-Центр КУП НАНУ