В КУП НАН України відбувся День відкритих дверей онлайн

12 Травня, 2022

День відкритих дверей в Київському університеті права НАН України – захід важливий як для абітурієнтів, так і для університету. 14 травня День відкритих дверей в онлайн форматі відбувся в КУП НАНУ. Скористалися можливістю відвідати захід та задати запитання, які цікавлять майбутніх студентів, 55 учасників.

Більшість присутніх становили бакалаври, які бажають продовжити своє навчання в Київському університеті права або поступити до нас після закінчення бакалаврату в інших закладах вищої освіти, до нашого університету. Приєдналися до онлайн-заходу також декілька випускників коледжів та випускники минулих років.

Після змістовного вступного слова ректора Київського університету права НАН України професора Ю.Л. Бошицького, з інформацією про етапи та правила прийому до університету в 2022 році, виступила проректор з навчально-методичної роботи К.С. Лісова. Окремі питання вступу висвітлили завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства О.О. Хорватова та проректор з виховної та профорієнтаційної роботи Т.Ю. Ярошевська.

Проректор К.С. Лісова докладно розглянула питання важливих змін в правилах прийому, які пов’язані з війною в Україні, зокрема:

на основі яких вступних випробувань буде проводитись зарахування в магістратуру;

що є складовою Магістерського комплексного тесту;

підготовка до МКТ за затвердженими програмами УЦОЯО для ЄВІ та ЄФВВ прпередніх років;

що таке індивідуальна усна співбесіда;

коли буде проходити реєстрація на Магістерський комплексний тест, якою буде процедура реєстрації, тощо.

Під час демонстрації презентації щодо вступу до Київського університету права охоплювались питання вступу до бакалаврату на основі повної середньої освіти та кваліфікації молодшого спеціаліста.

Були надані конкретні консультації щодо етапів вступної компанії, їх послідовності, строків проведення окремих етапів та, відповідно, кроків абітурієнтів.

Абітурієнти задавали запитання щодо вартості навчання та термінів навчання, уточнювали незрозумілі їм питання етапів вступної кампанії, змісту Магістерського комплексоного тесту, кількості запитань в ньому. На більшість запитань всі присутні на Дні відкритих дверей отримали вичерпні відповіді від представників університету.

Наступний день відкритих дверей КУП НАНУ відбудеться 19 травня 2022 року і проходитиме щотижня, щоб усі бажаючи змогли взяти в ньому участь.

Запрошуємо на Дні відкритих дверей в Київському університеті права НАН України!

Прес-Центр КУП НАНУ