В КУП НАН України відбувся Круглий стіл на тему: «9 видів влади за Р. Дж. О’Донелом»

6 Травня, 2023

03 травня 2023 року у Київському університеті права НАН України відбувся Круглий стіл на тему: «9 видів влади за Р. Дж. О’Донелом», організатором та модератором якого виступила доцент кафедри кримінального права та процесу к.ю.н. Наталія Веселовська.

У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня КУП НАНУ.

Мета круглого столу – виявити ключові проблеми в роботі юристів, які є причинами різного роду конфліктів.

Для досягнення цієї мети було поставлено та виконано наступні задачі: розглянути 9 видів влади за Р. Дж. О’Донелом, розібрати ескалацію конфлікту як процес поглиблення суперечностей, представити окремі висновки щодо можливих шляхів та перспектив вирішення конфліктів шляхом медіації.

Даний захід відбувся в рамках вивчення таких дисциплін, як конфліктологія, кримінологія, юридична психологія, а також роботи наукового студентського гуртка «Клуб кримінологів».

Значний інтерес в учасників викликали виступи спікерів, в тому числі такі теми: «Як достойно вигравати та програвати», «Медичні конфлікти», «Поведінка протидіючих сторін у конфліктах», «Соціальні конфлікти та спорт», «Юридична діяльність та діяльність медіатора»,  «Конфлікт як фактор здійснення юридичної діяльності».

Онлайн-захід відбувся із залученням спікерів, які професійно розкрили перед здобувачами вищої освіти різні грані вирішення конфліктів:

• Куприянчик Оксана (Луцьк, Україна) – лікар-реабілітолог; раніше – медсестра травматології, швидкої допомоги, хоспісу; директор фітнес центра. Професійно займається такими видами спорту, як даунхіл та бокс.
  • Олександр Стерліков (Київ, Україна) – магістр права, викладач ВНЗ “Національна академія управління»; старший інструктор Позаштатного центру тактичної медицини та Центру навчання та забезпечення бойових медиків; рятувальник зі стажем роботи 14 років; експерт з подолання ризиків Наукового дискусійного клубу “Власне розслідування»; вид спорту – дзюдо.
  • Анна Мойса (Київ, Україна) – вчитель фізичної культури Димерського ліцею №2; спеціаліст вищої категорії.

Дякуємо учасникам за інформативний відкритий діалог та обговорення надзвичайно важливих тем сьогодення!

Прес-Центр КУП НАНУ