В КУП НАН України відбувся круглий стіл на тему: “Актуальні проблеми сучасної юридичної науки і практики в умовах воєнного стану”

7 Жовтня, 2024

Напередодні Дня юриста 7 жовтня 2024 року у Київському університеті права НАН України відбувся круглий стіл на тему: “Актуальні проблеми сучасної юридичної науки і практики в умовах воєнного стану”.

З вітальним словом до здобувачів та присутніх звернувся Анатолій ЗАГОРОДНІЙ – Президент Національної академії наук України, академік НАН України наголосивши, що наука має бути носієм миру і розвитку, рушійною силою людського поступу.

Кризові явища в суспільстві негативно позначаються на прогресі науки. За таких обставин, безумовно, завданням першочергової ваги для України є не тільки збереження, а й нарощування наукового потенціалу. В період воєнного стану розв’язання нагальних питань захисту жертв війни, правого захисту постраждалого населення та відшкодування завданої шкоди стоїть на порядку денному роботи кожної державної інституції та кожної наукової установи. Анатолій Глібович побажав молоді ніколи не втрачати оптимізму, творити добро і впевнено йти до своєї мети.

Ректор Київського університету права НАН України, заслужений юрист України, професор Юрій Бошицький, зазначив, що традиційно з нагоди Дня юриста Університет  проводить науково-практичні заходи для обговорення актуальних проблем сьогодення. Дякуючи нашим захисникам, ми маємо змогу на таких заходах, спілкуватися, ділитися досвідом.

Також здобувачів привітали професорсько-викладацький склад Університету:

• Іван КАЙЛО, проректор з наукової роботи КУП НАН України, д.ю.н., професор;
  • Руслан ЧОРНОЛУЦЬКИЙ, професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін КУП НАН України, д.ю.н.
  • Світлана ФУРСА, завідувач кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін КУП НАН України, д.ю.н., професор;
  • Валерій АНДРУСІВ, завідувач кафедри кримінального права та процесу КУП НАН України, к.ю.н.;
  • Микола МАЛІЙ, завідувач юридичної клініки КУП НАН України «Фенікс» та ін.
  • Модератор заходу: завідувач аспірантурою, к.ю.н., доцент Раїса Перелигіна

Аспіранти-практики підготували змістовні доповіді. Відбулася жвава дискусія.  Варто зазначити,  що проведення таких заходів сприяє підвищенню ефективності та якості наукових досліджень, підтримки зв’язків у науковій галузі серед викладачів та молодих вчених, організації наукових досліджень, покращенню представлення, обговорення та використання їх результатів.

Найкращих аспірантів ректором Університету Юрієм Бошицьким було нагороджено Грамотами за активну участь у науковому та громадському житті університету та успіхи у навчанні!

За результатами круглого столу буде видано збірник матеріалів.

Дякуємо усім, хто доєднався до участі!

Прес-Центр КУП НАНУ