В КУП НАН України відбувся круглий стіл на тему: «Наукова спадщина академіка В.М. Корецького»

17 Лютого, 2022

16 лютого 2022р. в Київському університеті права НАН України відбувся круглий стіл на тему «Наукова спадщина академіка В.М. Корецького», присвячений 132 річниці від дня народження видатного вченого-правознавця Володимира Михайловича Корецького. Круглий стіл було проведено в онлайн режимі.

Організаторами заходу виступила кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства разом із студентами другого курсу спеціальності «Міжнародне право» КУП НАН України.

Метою даного заходу було вивчення та популяризація студентами Київського університету права НАН України наукової спадщини В.М. Корецького, його громадської та державної діяльності, зокрема на міжнародній арені. У круглому столі взяли участь викладачі кафедри Т.М. Борисова та О.О. Хорватова

В. М. Корецького, адже ім’я цього вченого золотими літерами вписано у вітчизняну юридичну науку. Наукові праці В.М. Корецького присвячені найактуальнішим проблемам міжнародного публічного та приватного права, цивільного права, міжнародного господарського права та всесвітньої історії держави і права. Наукову і педагогічну роботу вчений успішно поєднував з великою громадською і державною діяльністю, брав участь у міжнародних конференціях і сесіях різних міжнародних організацій. Саме В.М. Корецький був першим від СРСР заступником голови Комісії з прав людини ООН в період, коли розроблявся проект Загальної декларації прав людини. Під його керівництвом сформувалися українські школи міжнародного права та порівняльного правознавства, він став єдиним в Україні та всьому колишньому СРСР вченим-юристом, удостоєним звання Героя соціалістичної праці. Ректор Ю.Л. Бошицький відзначив, що наукова спадщина В.М. Корецького є важливим джерелом унікальної інформації, а використання цих надбань – значним внеском у формування правничої еліти України.

Студенти підготували і представили аудиторії цікаві та яскраві презентації щодо біографії, наукової та громадської діяльності В.М. Корецького.

Прес-центр КУП НАНУ