В КУП НАН України відбувся майстер-клас на тему «Практичні аспекти окремих процесуальних документів або як читати їх поміж рядків»

28 Травня, 2024

27 травня у Київському університеті права НАН України відбувся майстер-клас у форматі онлайн на тему «Практичні аспекти окремих процесуальних документів або як читати їх поміж рядків».

Спікерками заходу виступили:

• Надія Дроздович – кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу Київського університету права НАН України, яка розкрила тему реквізитів судових рішень як закодованої інформації для юристів.
  • Олександра Вілінська – здобувачка Київського університету права НАН України, помічниця адвоката в адвокатському бюро «Євгена Бойка», яка представила на майстер-класі тему складання процесуальних документів у адвокатській діяльності (адвокатські запити, заяви та клопотання).

На заході були присутні не лише здобувачі 1-4 курсу КУП НАНУ, а й студенти юридичних факультетів інших навчальних закладів із усієї України: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, Національний університет «Одеська юридична академія», Національна академія внутрішніх справ.

Майстер-клас став чудовим розширенням теоретичної освітньої програми, що надається здобувачам юридичної освіти, адже суттєво торкнувся практичних аспектів діяльності юриста. Окрім того, завдяки цьому заходу здобувачі з інших університетів мали нагоду познайомитися з Київським університетом права та перевагами, які ми можемо надати для здобувачів правничої освіти.

Прес-Центр КУП НАНУ