Національна академія наук України Київський університет права

В КУП НАНУ нова виставка живопису

12 Листопада, 2020

1

З 16 листопаду в Київському університеті права НАН України розпочнеться персональна виставка картин відомої ужгородської художниці Ольги Кашшай  «Чарівні закарпатські натюрморти  прикраса столиці України». Дана виставка організована і присвячена до 25-річчя КУП НАНУ.

Виставка відбуватиметься в рамках багаторічного проекту КУП НАНУ  «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді»!За 13 років існування данного проекту в стінах юридичного університету було представлено більш ніж 1000 картин українських художників! Студенти та аспіранти мають можливість навчатися, а співробітники працювати на фоні витворів мистецтва! Ми переконані, що які живопис безумовно формує художній смак, культуру та інтелігентність майбутніх юристів!

Враховуючи існуючі в Києві карантинні обмеження з експозицією можно буде познайомитися в найближчий час тільки в онлайн форматі на нашому сайті.Урочисте відкриття відбудеться 15.12.2020 року, вівторок, о 14:00!

Ольга Кашшай  живописець, Член Національної спілки художників України (з 2017). Народилася 8 жовтня 1983 р.в м. Ужгороді.

Закінчила Закарпатський художній інститут (2011; нині Закарпатська Академія мистецтв).

Лауреат премії Національної Академії Мистецтв України (2017). Учасник обласних, всеукраїнських і міжнародних виставок. Зокрема, брала участь у VI Всеукраїнській трієнале живопису в Києві (2016), міжнародному проекті “ARTBOX.PROJECT NEW YORK 1.0” у Нью-Йорку (2018), численних виставках як в Україні, так і закордоном. 

2018 року відбулася спільна виставка художників Антона Кашшая і Ольги Кашшай «Безмежність еволюції» у Мукачівському історичному музеї (Замок «Паланок»), а також персональна виставка мисткині «Нове покоління» у Почесному консульстві Чеської Республіки в Ужгороді.

Художниця веде активне мистецьке життя. Регулярно здійснює творчі відрядження, приймає участь у пленерах, арт-резиденціях і симпозиумах. Зокрема, прийняла участь у міжнародному мистецькому пленері «Чорна Гора» (2018, Закарпаття, м. Виноградів) і міжнародному арт-симпозіумі “Space and Time” (2019, Болгарія, м. Балчик).

Сфери інтересу художниці  пейзаж і натюрморт. Вона сміло експерементує з коліром і формою, постійно відшукує нові форми втілення своїх творчих задумів.Запрошуюємо працівників НАН України та усіх бажаючих до перегляду картин Ольги Кашшай у стінах Київського університету права НАН України, через карантин, дистанційно.

Прес-центр КУП НАНУ