В КУП НАНУ продовжується профорієнтаційна робота

28 Травня, 2021

Нещодавно ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький в рамках профорієнтаційної роботи університету відвідав Копилівський ліцей  освітній центр Макарівської районної ради Київської області та зустрівся і провів переговори з його директором – пані Оленою Кондратенко.

Під час зустрічі О. Кондратенко розповіла детальніше про навчальний заклад. Познайомила ректора КУП НАНУ з матеріально-технічною базою школи, сучасними класами, бібліотекою, спортивним комплексом тощо. Головна місія закладу  побудувати школу життєвого успіху, школу рівних можливостей для всіх; школу, в якій навчаються поряд обдаровані та звичайні діти; школу, яка буде намагатися дати можливості для розвитку кожній дитині та розвинути її так, щоб вона була успішною в житті. Тобто, щоб дитина, навчаючись у школі, змогла набути всі життєві компетентності в тому обсязі, в якому вони їй потрібні для її успішного становлення.

Серед пріоритетних напрямків діяльності навчального закладу – розкриття творчого потенціалу ліцеїстів, пошук, підтримка і розвиток інтелектуально обдарованих дітей, підготовка їх до нових викликів сучасного життя, виховання конкурентоспроможної молоді. Їх кредо  створення духу творчості, партнерства, взаємодопомоги, оновлення діяльності на основі освоєння новітніх технологій, спрямованих на розвиток дитини.

На перемовинах було обговорені питання про співробітництво між установами та основні напрями подальшої співпраці в освітянській та профорієнтаційній сферах. Це запровадження в ліцеї періодичних лекцій співробітниками КУП НАНУ для старшокласників з метою поширення правових знань, популяризації юридичної освіти і науки.

Ректор КУП НАНУ передав книжки КУП НАНУ до фонду бібліотеки ліцею, а також подарував нову рекламну продукцію КУП НАНУ.

Домовились також залучати випускників даного ліцею до днів відкритих дверей КУП НАНУ в онлайн режимі. Перемовини пройшли з взаємною зацікавленістю.

Також 28.05.2021 ректор КУП НАНУ Ю. Бошицький, з робочим візитом до Житомирщини, відвідав Радомишльський ліцей №1 ім. Т.Г. Шевченка та провів переговори з його директором – пані Наталією Кузьменко.

Мета поїздки – це налагодження контактів з освітянами задля партнерської взаємовигідної співпраці в сфері освіти та профорієнтаційної роботи!

Директор розповіла про історію ліцею та зазначила, що у вересні 2003 року школа реорганізована у навчальний заклад нового типу – ліцей №1 ім. Т.Г. Шевченка. Ліцей сьогодні працює за біолого-хімічним та технологічним профілями. Даний навчальний заклад посідає чільне місце в системі освіти району, відзначаючись достатньою та високою якістю освіти, яку здобувають у ньому учні; системою освітнього процесу, яка дає дітям можливість не тільки здобути ґрунтовні знання, але й реалізувати творчі здібності.

Ректор КУП НАНУ розповів про пріоритети та освітню, наукову, культурологічну роботу університету, студентське життя та університетські авторські молодіжні проєкти та наші музеї! У ході перемовин обговорювалась можливість поступлення і навчання випускників даного ліцею у Київському університеті права як в цьому році, так і на перспективу.

Ректор запропонував створити в Радомишльському ліцеї №1 ім. Т.Г. Шевченка кабінет історії українського права. КУП НАНУ готовий навчати молодь правознавству на високому рівні, готувати молодь як особистостей, виховувати культурних, освічених громадян України.

На завершення ректор передав для ліцею, як рекламну продукцію про КУП НАНУ, так і комплекти великої юридичної енциклопедії з метою популяризації юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування населення про КУП НАНУ.

Незважаючи на складні умови, викликані карантином, робота по профорієнтації в КУП НАНУ продовжується!

Прес-центр КУП НАНУ