Національна академія наук України Київський університет права

В КУП НАНУ продовжуються фахові вступні випробування з права

17 Серпня, 2022

У Київському університеті права НАН України продовжуються фахові вступні випробування з права для вступників, які прагнуть здобути другу вищу освіту за спеціальністю 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста; ступеня вищої освіти бакалавра, магістра здобутого за іншою спеціальністю. 

16 серпня 2022 року у онлайн форматі було проведене фахове вступне випробування з права для вступу на спеціальність 293 «Міжнародне право». У роботі атестаційної комісії прийняли участь провідні спеціалісти, фахівці-практики Київського університету права НАН України: 

Хорватова Оксана Олегівна – голова фахової атестаційної комісії, завідувачка кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства;

Бортун Микола Іванович – член фахової атестаційної комісії, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу

Борисова Тамара Миколаївна – член фахової атестаційної комісії, старший викладач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства.

До проведення фахового вступного випробування також були залучені члени приймальної комісії:

Антонова Олена Михайлівна – відповідальний секретар приймальної комісії, проректорка з навчально-методичної роботи, кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства;

Матвєєв Сергій Васильович – завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат юридичних наук, професор кафедри.

Перелигіна Раїса Володимирівна – завідувачка відділу аспірантури КУП НАНУ, доцент кафедри кримінального права та процесу, кандидат юридичних наук, доцент.

Всі вступники продемонстрували достатній рівень підготовки під час складання фахового вступного випробування з права та були рекомендовані для зарахування до КУП НАНУ.

Прес-Центр КУП НАНУ