В КУП НАНУ проведено круглий стіл до Дня юриста

9 Жовтня, 2022

З нагоди Дня юриста у Київському університеті права НАН України відбувся круглий стіл на тему: “Актуальні проблеми сучасної юридичної науки і практики в умовах воєнного стану”

З вітальним словом до учасників круглого столу звернувся ректор Київського університету права НАН України, заслужений юрист України, професор – Юрій Бошицький, зазначивши, що традиційно з нагоди Дня юриста Київський університет права НАН України проводить науково-практичні заходи, конференції, тематичні круглі столи для обговорення актуальних проблем. В період воєнного стану розв’язання нагальних питань захисту жертв війни, правого захисту постраждалого населення та відшкодування завданої шкоди стоїть на порядку денному роботи кожної державної інституції та кожної наукової установи.

У роботі круглого столу взяли участь завідувачі кафедр та науково-педагогічні працівники Університету: завідувач кафедри кримінального права та процесу, к.ю.н. Андрусів Валерій Григорович, завідувач кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін, к.ю.н., доцент Хорватова Оксана Олегівна, професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін, д.ю.н., професор Бригінець Олександр Олексійович, доцент кафедри кримінального права та процесу, к.ю.н. Дроздович Надія Людвігіівна.

Модератор заходу: завідувач аспірантурою, к.ю.н., доцент Раїса Перелигіна

Аспіранти та студенти підготували змістовні доповіді з презентаціями. Серед доповідачів можна виділити аспіранта Гриньо Дмитра Дмитровича з темою «Обмеження прав і свобод людини в умовах воєнного стану в україні: ґенеза і зміст поняття та проблеми правозастосування»; Савонік Любов Онуфріївну з темою «Правове регулювання здійснення права на спадкування, пов’язаного з іноземним елементом в особливий період»; випускника аспірантури Малія Миколу Івановича з темою «Активізація діяльності кіберзлочинців в умовах воєнного стану в україні»; Кашицьку Анастасію Юріївну з темою «Об’єкт складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 257 кримінального кодексу україни»; Остап’юка Андрія Володимировича, студента з темою «Особливості діяльності місцевих адміністрацій в умовах воєнного стану»; Полуніну Надію Євгеніївну з темою «Проблеми забезпечення прав людини в період воєнного стану»; Радченко Данііла Володимировича з темою «Проблема правового регулювання захисту прав неплатіжоспроможних споживачів шляхом застосування процедури банкрутства під час дії воєнного стану» та ін.

Найкращих аспірантів та студентів ректором Університету Юрієм Бошицьким було нагороджено Грамотами за активну участь у науковому та громадському житті університету та успіхи у навчанні!

За результатами круглого столу буде видано збірник матеріалів.

Прес-Центр КУП НАНУ