В КУП НАНУ проведено круглий стіл на тему «Права людини у сфері психічного здоров`я»

7 Грудня, 2022

05 грудня 2022 року в Київському університеті права НАН України проведено Круглий стіл на тему «Права людини у сфері психічного здоров`я», організатором та модератором якого виступила доцент кафедри кримінального права та процесу к.ю.н. Веселовська Наталія Олександрівна.

У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти 4 курсу, які підготували змістовні доповіді за такими темами

• “Конфлікт як виклик для розвитку особи та його вплив на психічний стан”,
  • “Вплив стресу на здоров’я”,
  • “Методи запобігання стресу”,
  • “Психологічна стійкість юриста як основа готовності до професійної діяльності, в тому числі в умовах війни та екстремальних умовах”,
  • “Психологічний профіль адвоката”,
  • “Рівень впливу шуму для продуктивної роботи юриста”,
  • “Ментальне здоров’я майбутніх юристів як пріоритетний напрям закладів освіти”,
  • “Ненасильницьке спілкування як основа позитивних змін”,
  • “Виходи з кризи: здоров’язбережувальні техніки і методики”,
  • “Вплив сну на психічне здоров’я”,
  • “Переживання стресу під час навчання та проходження практики”, “Синдром втрачених можливостей та його актуальність для юриста”.

Даний захід відбувся в рамках освітнього процесу та роботи наукового студентського гуртка «Клуб кримінологів». Деякі здобувачі беруть участь у тривалому курсі о маніпуляціях, який проводить Веселовська Наталія Олександрівна, тому частина тем була розглянуто особливо ґрунтовно.

Через перебої зі світлом не всі бажаючі змогли долучитися, але надіслали свої змістовні доповіді.

Учасники круглого столу висловили конструктивні пропозиції  з вирішення проблемних питань та поділилися варіантами механізмів  шляхів вирішення юридичних конфліктів.

Прес-Центр КУП НАНУ