В КУП НАНУ проведено вступне випробовування на ОКР «Бакалавр» для іноземних громадян

12 Серпня, 2011
     11 серпня 2011 року в Київському університеті права Національної академії наук України пройшли вступні випробовування на освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр абітурієнтів, які мають громадянство іншої держави.
     Для навчання в КУП НАНУ, відповідно до Правил прийому, на конкурсній основі приймаються іноземні громадяни і особи без громадянства, які проживають на законних підставах в Україні або за її межами і мають повну середню освіту для вступу на перший курс.
     Такі категорії абітурієнтів складали іспит з української мови та літератури.

Абітурієнтів привітав ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л.Бошицький, із побажанням успіхів при складанні іспитів.
     До Київського університету права НАН України були зараховані тільки кращі абітурієнти, які стали частиною прекрасної студентської родини!