В КУП НАНУ пройшла зустріч ректора зі студентами першого курсу

24 Жовтня, 2023

19 жовтня у приміщенні кабінету Вченої ради відбулася зустріч ректора  Юрія Бошицького зі студентами першого курсу.

Розпочалася розмова з привітання ректора та плану зустрічі. Вона була присвячена інформуванню здобувачів про можливості, які надає університет. Загалом зустріч виносила на порядок денний три питання, що потрібно було обговорити зі студентами та трудовим колективом університету, який займається освітнім процесом цього курсу.

Першою розглянули тему студентського парламенту. Юрій Бошицький закликав наших здобувачів брати активну участь у студентському житті, а тобто приєднатися до парламенту, долучатися до студентських конференцій у межах нашого вишу та в кооперації з іншими університетами, круглих столах та інших наукових заходах, що пропонуються здобувачам. Також детальніше розповів про переваги та можливості, які наш університет надає студентам.

Наступною була тема заходів, що плануються майбутнім часом загалом, зазначивши, що більш детально та предметно ця тема буде обговорюватися зі студентським парламентом. Також було підняте питання заходу «Кроки до прекрасного», в якому університет надає студентам можливість безкоштовно відвідати різні культурні місця: театри, опери, музеї та інші. А також «Пізнай свій край» – проєкт, спрямований на подорожі в межах Київщини історичними та культурними пам’ятками. На жаль, через умови карантину, а згодом і воєнний стан, ми не могли проводити такі заходи, але робиться все для їхнього відновлення.

Останньою темою поставили питання безпеки студентів, стан нашого укриття та можливість проводити в ньому навчання навіть під час повітряних тривог. На завершення надали слово викладачам та завідувачам кафедр. А закрив зустріч проректор із виховної, наукової та профорієнтаційної роботи Костянтин Захаренко.

Прес-Центр КУП НАНУ