В КУП НАНУ пройшло чергове засідання ректорату

11 Вересня, 2023

У понеділок 11 вересня 2023 року відбулося чергове засідання ректорату Київського університету права НАН України. До порядку денного засідання ввійшли найбільш важливі та актуальні питання, що стосуються поточної діяльності КУП НАН України, безпосередньо пов’язані з початком нового навчального року.

Засідання розпочалося з вітального слова ректора, професора КУП НАН України Юрія Бошицького, який привітав присутніх членів ректорату та окреслив найважливіші напрямки роботи університету в новому навчальному році, зокрема щодо важливості співробітництва КУП НАН України з нашими партнерами ‒ закладами вищої освіти, в тому числі і іноземними, а також підприємствами, установами та організаціями, органами державної влади та місцевого самоврядування.

У продовження питань, порушених ректором, виступив Іван Ващинець ‒ завідувач Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України у м. Ужгород, який доповів ректорату про те, що 8 вересня у приміщенні Центру відбулася відеоконференція, учасниками якої були: він, як завідувач Центру, ректор КУП НАН України, професор Юрій Бошицький, керівниця Школи права Університету Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс), професорка Ліра Якулавічєнє та директор Інституту міжнародного права і права ЄС при Школі права цього Університету професор Саулюс Катуока. Під час відеоконференції обговорювались питання розвитку співпраці КУП НАН України у науковій сфері, зокрема проведення наукових конференцій і семінарів з правових питань, написання монографій і публікації статей в часописах, які видаються українським і литовським університетами. Також під час відеоконференції сторони домовились про підписання меморандуму про співпрацю.

На засіданні ректорату виступив учений секретар, завідувач кафедри кримінального права та процесу, к.ю.н. Валерій Андрусів, який наголосив на необхідності організації підвищення кваліфікації науково-педагогічних співробітників КУП НАН України. Були прийняті рішення скласти списки науково-педагогічних працівників, яким необхідно пройти підвищення кваліфікації, та про подання пропозицій щодо формування баз підвищення кваліфікації.

Виступив проректор з наукової та профорієнтаційної роботи Костянтин Захаренко, який доповів про необхідність активізації науково-дослідної роботи КУП НАН України та висвітлив своє бачення цього процесу.

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи Лариса Гусарєва у своєму виступі порушила питання щодо необхідності впорядкування архівних документів КУП НАН України. Ректоратом було прийняте рішення про необхідні заходи, які необхідно здійснити для впорядкування архіву університету, та про перелік посадових осіб, відповідальних за цей процес.

Наприкінці засідання ректорату виступив голова Студентського парламенту Віталій Вихристенко, який озвучив перелік святкових заходів до Дня юриста, які планує провести студентський парламент. Заходи, запропоновані студентством, були обговорені ректоратом та було прийняте рішення про їх схвалення.

У завершення засідання ректорату виступив ректор, професор КУП НАН України Юрій Бошицький, який підбив підсумки проведеного засідання та побажав співробітникам університету наснаги в реалізації намічених планів роботи.

Прес-Центр КУП НАНУ