В КУП НАНУ пройшов круглий стіл на тему: «Гендерний підхід до управління та лідерства»

2 Грудня, 2022

28 листопада 2022 року в Київському університеті права НАН України проведено Круглий стіл, присвячений Ілоні Зріні, на тему «Ґендерний підхід до управління та лідерства», організатором та модератором якого виступила доцент кафедри кримінального права та процесу к.ю.н. Веселовська Наталія Олександрівна.

У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти 4 курсу, які підготували змістовні доповіді.

Під час засідання обговорювали дискусійні питання конфліктів у лідерстві, ґендерних та політичних конфліктів, реалізації прав та свобод людини в різних країнах та чи впливає ґендер на поведінку у спорах та конфліктних ситуаціях.

Даний захід відбувся в рамках освітнього процесу КУП НАНУ та роботи наукового студентського гуртка «Клуб кримінологів».

Через перебої зі світлом не всі бажаючі змогли долучитися в живе обговорення, проте здобувачі вищої освіти заочної форми також надіслали свої змістовні доповіді.

Проблеми, які піднімалися на засіданні круглого столу, викликали живий інтерес серед учасників та жваво обговорювались в процесі його проведення.

Головний висновок, який зробили учасники круглого столу: попередження та зниження кількості і гостроти конфліктів, особливо тих, які пов’язані з лідерством та ґендером, можливе за рахунок зміцнення авторитету лідера, чіткості його діяльності, прямого конкретного спілкування, підвищення майстерності його спілкування, наявних законів, традицій та сміливості учасників відкрито обговорювати проблеми.

Прес-Центр КУП НАНУ