В КУП НАНУ пройшов науково-практичний семінар на тему: «Цікаві особистості сучасної політики»

3 Червня, 2023

01 червня 2023 року в Київському університеті права НАН України відбувся черговий науково-практичний семінар, присвячений проблемам сучасного вітчизняного політикуму. На цей раз тема, що зацікавила студентів виглядала наступним чином – «Цікаві особистості сучасної політики». Захід був організований завідувачем кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Сергієм Матвєєвим.

Дуже активну участь у науковому заході прийняли студенти першого курсу, які підготували проекти та  представили їх на огляд аудиторії. Студенти: Тая Платошкіна, Вікторія Шестобанська,  Анастасія Мазурак, Ярославна Вусата та Єлизавета Цьось підготували цікаві повідомлення з історико-політичним аналізом діяльності відомих вітчизняних політиків сучасності. Під аналіз здобувачів на цей раз потрапила діяльність відомих вітчизняних політиків: Віталія Кличка, Віктора Медведчука, Віктора Пшонки, Миколи Азарова та Андрія Білецького.

Крім студентів, які підготували повідомлення та презентації, дуже активну участь у заході взяли й їх колеги. Особливо варто відмітити значний вклад в дискусію таких студентів як: Розпутна Анастасія, Мудрик Марія, Осіна Єльвіра та Стрільчук Тетяна, які продемонстрували не аби які знання та  обізнаність  стосовно політичної ситуації у сучасних реаліях.

Загалом, науково-практичний семінар  в черговий раз викликав жвавий інтерес аудиторій та завершився побажаннями продовжувати цікаву практику вивчення та обговорення діяльності відомих сучасних українських політиків, що буде сприяти більш повному та об’єктивному розумінню сучасної політичної дійсності.

Прес-Центр КУП НАНУ