В КУП НАНУ розпочалась підсумкова атестація здобувачів освіти

31 Травня, 2021

31 травня 2021 року в Київському університеті права НАН України розпочалась підсумкова атестація здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та другого (магістерського) рівня спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право».

Перед початком підсумкової атестації відбулась зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького з головою екзаменаційної комісії  доктором юридичних наук, професором, заслуженим юристом України, заступником директора з наукової роботи Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України Олександром Васильовичем Скрипнюком. Сторони обговорили питання співпраці між установами в сфері освіти, науки, підвищення кваліфікації та організації науково-практичних заходів.

Екзамени розпочалися згідно затвердженого розкладу о 10.00. Голова екзаменаційної комісії та члени привітали студентів із початком підсумкової атестації, доповіли правила складання екзамену.

Враховуючи дію адаптивного карантину на території України, що пов’язано із запобіганням розповсюдженню захворювання на коронавірус COVID-19 та наказ по Університету, підсумкова атестація здобувачів вищої освіти відбувалась у змішаному форматі із використанням платформи GOOGLE MEET.

В підсумку, усі студенти перших груп склали екзамен на позитивні оцінки.

Прес-центр КУП НАНУ