В КУП НАНУ розпочато прийом фахових вступних випробувань

11 Липня, 2023

11 липня 2023 року у Київському університеті права Національної академії наук розпочався прийом вступних іспитів.

Фаховою вибірковою комісією у складі завідувача юридичною клінікою «Фенікс», кандидата юридичних наук, доцента, доцента кафедри кримінального права та процесу Анастасії АНТОНЮК (голова комісії), кандидата юридичних наук, доцента кафедри кримінального права та процесу Надії ДРОЗДОВИЧ, кандидата юридичних наук, доцента кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Ірини ТОЛКАЧОВОЇ приймалося фахове вступне випробування з права від першої групи вступників за спеціальністю 081 «Право» на ІІ курс для здобуття рівня освіти «бакалавр» на основі освітніх ступенів бакалавр, магістр, ОКР спеціаліст за неспорідненими спеціальностями (2-га вища освіта).

З привітанням до вступників звернулися відповідальний секретар Приймальної комісії кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та процесу Іван КАНФУІ та доктор юридичних наук, професор, професор кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Олександр БРИГИНЕЦЬ.

Перший млинець не вийшов глевким. Вступники показали високий рівень знань, які були оцінені балами від 150 до 190.

Це дозволяє нам з оптимізмом очікувати наступних іспитів та сподіватися на такий же рівень знань наших вступників.

Прес-Центр КУП НАНУ