В КУП НАНУ відбулась конференція студентського парламенту щодо виборів нового Голови

29 Березня, 2023

29 березня відбулася конференція студентського парламенту, на якій актив університету проголосував за своїх кандидатів. Нагадуємо, що ними були Олександра Вілінська, студентка групи ПБ-22, та Віталій Вихристенко, студент групи МБ-31.

Обоє кандидатів ще раз презентували свої програми та відео-звернення до студентів. Завершився передвиборчий етап сесією питань і відповідей.

Із 39 членів парламенту до голосування долучились 32 студенти та студентки. Результати виборів такі:

• 16% (5 голосів) – Олександра Вілінська
  • 84% (27 голосів) – Віталій Вихристенко

Отож, більшістю голосів новим головою студентського парламенту став Віталій Вихристенко! Вітаємо Віталія з перемогою у виборах і бажаємо успіхів у роботі з новим колективом!

Зазначимо, що як Олександра, так і Віталій, й до цього були членами студентського парламенту. Чекаємо від них обох плідної співпраці в лавах самоврядування Київського університету права НАН України.

Урочисту зустріч завершили виступами завідувача кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних наук Сергія Матвєєва, завідувача кафедри кримінального права та процесу, вченого секретаря Валерія Андрусіва, завідувачки бібліотеки Тетяни Ярошевської, колишньої голови студентського парламенту Вероніки Козаченко та голови комітету інформації та студентських зв’язків Анастасії Майорової.

Нова сторінка студентського життя КУП НАНУ розпочата!

Прес-Центр КУП НАНУ