В КУП НАНУ відбулась урочиста церемонія з нагоди Дня знань

1 Вересня, 2023

1 вересня в КУП НАНУ відбулась урочиста церемонія з нагоди Дня знань, в ході якої була проведена посвята у студенти нового покоління.

З вступним словом захід відкрив ректор університету Юрій Бошицький, який привітав першокурсників, батьків, професорсько-викладацький склад та гостей з початком нового року та Днем знань!

В своїй промові ректор Ю. Бошицький підкреслив, що професія юриста залишається однією з найпрестижніших в Україні, тому і бажаючих одержати її з кожним роком не стає менше.

На фоні подій, які відбуваються в нашій країні, перед українськими юристами постають складні завдання, ефективне вирішення яких надає можливість реалізувати не тільки суспільно корисні проекти та ініціативи, але й впливати на розвиток країни в цілому.

Також ректор запевнив, що у новому навчальному році на нас чекають значні досягнення і цей рік стане ще одним кроком уперед щодо зміцнення позицій університету.

Київський університет права має змогу урочисто відзначити початок нового навчального року, і за це ми висловлюємо подяку збройним силам України, всім захисникам нашої держави, в тому числі випускникам та студентам університету, декого з них, на жаль, вже нема серед нас, – зазначив ректор.

Привітали першокурсників і наші почесні гості – академік НАН України Олексій Онищенко, який  оголосив привітання президента НАН України Анатолія Загороднього; академік Юрій Шемшученко, наш почесний ректор; Владика Єфрем, який оголосив вітання молоді від Предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Владики Епіфанія!

Вітання пролунали і від партнерів КУП НАНУ, які традиційно відвідали урочистий захід та вручили корисні подарунки першокурсникам, а саме від представників КОМІНБАНКУ, юридичної компанії «САЛКОМ» та керівництва часопису «КИЇВ ДИПЛОМАТИЧНИЙ».

У виступах завідувачів кафедр, проректорів та інших учасників також були висловлені побажання студентам – нескінченної жаги до знань, творчого натхнення та гарних друзів!

На завершення заходу Владика Єфрем благословив студентство та колектив КУП НАНУ на хороше навчання та ефективну роботу і відбулась дуже очікувана святкова фотосесія на оновленій території університету.

Будемо навчати студентів у змішаному режимі! Але перевагу надаватимемо стаціонарному навчанню!

І викладачам і студентам дуже потрібне живе спілкування!

Укриття маємо!

Тож з впевненістю у новий навчальний рік з нашим девізом – DISCERE EST VINCERE!!!

Прес-Центр КУП НАНУ