В КУП НАНУ відбулася конференція студентського парламенту

27 Березня, 2023

22 березня відбулася конференція студентського парламенту. На зустрічі відзвітував склад колишнього самоврядування, очолюваний головою парламенту Веронікою Козаченко. Також виступили з доповідями про виконану роботу голова комітету Інформації та студентських зв’язків Анастасія Майорова та заступниця голови комітету Волонтерства та благодійності Олександра Вілінська, як представниці двох найактивніших осередків роботи студентства в 2022 році.

У своїх промовах члени парламенту та ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький висловили як плюси, так і недоліки роботи активу та студентів загалом за минулий рік, і висловили надії на покращення ситуації, зважаючи на загальну адаптацію університету до умов воєнного стану.

Важливою частиною конференції стали програми кандидатів на посаду голови студентського парламенту нового скликання Віталія Вихристенка та Олександри Вілінської. Студенти поділилися своїми ідеями щодо роботи молодіжного активу КУП НАНУ та відповіли на питання своїх майбутніх виборців. Це дозволило познайомитися з кандидатами та зрозуміти основні їхньої вектори роботи на посаді голови.

Наразі парламент готується до голосування та оцінює пропозиції кандидатів, адже вже цієї середи, 29 березня, о 15:30 відбудуться безпосередні вибори голови студентського парламенту.

Сподіваємося на максимальну явку членів парламенту та бажаємо кандидатам успіхів!

Прес-Центр КУП НАНУ